Květen 2012

NATURE Inspiration

30. května 2012 v 14:00 Inspirace
Krásná místa v přírodě.., který stojí za to vidět *___*
Taak a teď už jen vědět kde ty místa jsou .. nanana ^^

Moje básnička

26. května 2012 v 12:53 nazory
Ciao holky,
Projížděla jsem copm a našla jednu moji starou básničku .. je asi cca. 2 roky stará .. ale myslím, žena to kolik jsem měla tenkrát let to ujde.. nebo ne?Nechte mně vědět váš názor ;)
+ přejete si nějakou další povídku? :) A popř. jaký děj :P


Jako slunce krásně svítí
jako roste krásný luční kvítí tak já se cítím jedině s tebou
Jako když mi modré z nebe snesou

V krásných hnědých očí se blýskají černé blesky
když je nevidím, dostávám stesky
Kolem nich teče kapka deště, prosím ještě.
Tvou krasu zdůrazňuje a okolnímu světu ukazuje
Tvůj hlas me uklidňuje,
radost zveličuje
Úsměv od tebe mi dal pánbůh jako dar,
proto to nedávám nazmar

Krásně černé vlasy...
když mě z toho snění probouzí cizí hlasy...
Můžeš vstát?dýchat?
Ach ty nestaštná holka
do ramene ti byla vražena kolka
Ležíš na poli mezi armádou spási,
na tom neni ani kapky krasy,

Co se to tu děje? kam svět spěje?
Nikam děvče toť pravej svět je, u
krutnej je,
i když se každý jen směje..
Láska, tk se jmenuje tvůj oddíl,
na níž máš jen ty podíl,
ona to je jen sázka,
kterou jsi prohrála,
oči by sis ted vyplakala

Je libo undercut?

20. května 2012 v 17:22 Inspirace
Další hair inspirace.. mně se to stráášně líbí :O ..i když mně štvou mé elfí - odstáté uši. -.-Chceš zhubout? hejbej se a žer zdravě !

14. května 2012 v 18:08 Inspirace
Aneb co dneska zdraví je? Víš to vůbec. Já díky naší chemikářce už jo :X Ovšem tedka zapoměnme na
Koblížky

Roládky

Bábovky

Štrůdly

Cukroví

Buchtičky se šodou

Vdolečky

Croasány

Koláčky

Buchtičky

Lívanečky

Palačinky

Dortíky

Zákusky

Zmrzlinu

Sladké knedlíčky

Kebab :( ;(

Hranolky

Hambáče

Čísbugr

Pizza

Párek v rohlíku

Tatarku

Kečup

Hořčici

Řízečky

Karbanátečky

Knedlíčky

Tak přejdeme do méně potravin kde by jsme to čekali ;)

Škrobovité potraviny
Škrob - Tělo si energii pro svaly bere ze Sacharidů. A jeden ze polysacharidů je i škrob. Bohužel škrob je natolik obsáhlý, že tělo energii nevyužije a uloží jako tuk.
C6H12O6 * cca 1200000 glukóźy = energie, kterou nevyužijeme. Husté že :)

Patří mezi to : brambory, rýže,čočka ,hrách


Glykogen .
1/3 jde do jater
2/3 do svalů. Je sice pěkný, že něco odejde do jater a nemušíš nic dělat, ale pokud máš v prdeli játra( chlast) máš taky zaděláno na průser. Co nespotřebuješ jde na tuk.
A pokud vemeš náhodou vic než tělo chce jde jak nadbytek tak i to co tělo potřebuje na tuk . Taky se vstřebává do krve ( velké množství cukru v krvi =< tělo zkolabuje hormony se zblázní, inzulín přestaneme vyrábět => cukrovka)
A jakých potravinách je glukóza: Ve všem ovoci :)

Nice nice nice.. to abych začla žrát trávu jako kralíčci :P

A little bit about me

5. května 2012 v 11:25
Moje ego se vyšvihlo do neuvěřitelnejch výšek a mám potřebu vám o mě něco povědět .. :D hahaha

Bydlím s mojí maminkou a každý den myslím na tatínka :*.Nedívám se na televizi. Nemám ráda hloupé lidi a dnešní mladá telátka a až z nich vyrostou krávy. Jsem totálně kyselo- okurková a tatarková :) Snažím se to změnit. Viz TU

Jsem svím způsobem věřící. A taky vlastenka ;)Ich liebe Deutschland:* Schland oh schland hihi (Můžu kohokoliv doučovat němčinu ale nemám pevné nervy) Jsem předsvědčená, že přátelé jsou přednější než láska. (Výjmka je jen jedena - Alexander Koslowski :)Ach Sašo, tebe si jednou vezmu, za 10 let, až mi bude 12 :*)Ovšem 1oo% může spoléhat čék jenom sám na sebe.


Saša *-*

Jsem out. Né fakt- Móda rour s vyžehlenýma vlasama jde naprosto mimo mě, stejně jako One directon, Stmívání, Selena Gomez ect. Uklízím v pokoji podle potřeby tzn .Nikdy :O*V životě jsem k 97,8% sama nikdy mi to nevadilo. Ale tedka na mě samota doléhá a cítím se opuštěně :D:P - That's not funny just like livingwith scoliosis -.-

Nesnášim odsuzování kvůli barvě pleti/náboženství/věku/pohlaví. PohlavPohlaví? Ano. Nejsem zabšklá femina, ale když kluk je s holkou vůli kráse MUSÍ nabídnout peníze. Jinak má smůlu chlapeček. :P
Taky nenávidím hemžení. V lavici, zastávce kdekoliv! když se člověk furt vrtí, numí bejt chvíli v klidu a štouchá do mě -.-.Uplně stejně nesnáší GIRL- GANGY .-.- Holčičí kolektiv je za trest! Jsme sobecká. Nedokážu půjčovat kosmetiku. Hlavně u hřebenů se mi otáčí žludek. A tenhle rok půjdu studovt socialní činnost ;)


Já vím .. :D nic moc to neříká, a člověk mně takle na ulici nepozná, ale asi tohle by měl vědět o mně můj blízký aby mohl říct : Jo já ji znám ..

Do you want more? HERE and HERE

--článek bude pravidelně aktualizován--

Když ti děvka najde lásku (6)

3. května 2012 v 18:36

UVEDENÍ DO DĚJĚ: Daaruum se díky Toma dostala na párty, kterou pořádal Jonatan( kluk, který s ejí líbí. Ivlajla chtěla taky. A tak šli obě dvě

Ten týden se vláčel jako tejden před výplatou.Ať jsem dělala cokoli, pořád jsem měla v hlavě Jonatana. A když už mé myšlenky nebyly u něj na just jsem ho potkala a dával se se mnou do řeči. Celý dny jsem doma poslušně uklízela neodmlouvala a učila se. Aby si to nááhodou nikdo nerozmyslel. Mamka mi sežrala že budu spát u Ivy a neměla ani podezření ! chachacha rodiče přemoci je jednoduché! :)


Konečně pátek. Máma zase v práci. Byla idealní příležitost abych si pozvala Ivlajlu domů a prohrabala s ní můj šatník.Iv byla už perfektně namalová kouřovým líčením. Vlasy vyžehlené a ofinu zvedlou dozadu. Tmavě modrý top a džinovou sukni, boty na podpatku. Když jsem ji takle uviděla měla jsem radost. Že jí to sluší. Prostě jsem ji přála, aby si našla kluka, jako já Jonatana. Když spolu ještě nejsme.. Ještě.. :)Ivlajla se vrhla do skříně. Kolem mě zači lítat věci. Legíny, pletené ponožky, košile na spaní a plno blbosti, které ve skříni nemají ,co dělat. Jen jsem lítostně koukala na zem, která se víc a víc zaplnuje oblečením. Až to máma uvidí, vylítne z kůže :D

"Tady.. No to ti bude slušet!"
výtahla Iv něco žlutého. Pro boha zlutá? :XX
"ÁÁ tady na" podala mi žlutou krajkovanou tuniku, černé bolerko a džíny
. "Iv? Ty rifle nejsou moje."
"Jo, vzala jsem svoje. Ty ti budou" usmála se . Ty mi budou? Dělá si srandu fakt. Iv mi pomáhala do oblečení, páč mi to nešlo. Motal se mi jak jazyk tak tělo z těch kalhot. Bylo mi blbě, páč už jsem viděla jak mi prasknou :DJAk jsem říkala.. klahoty jsem pres stehna měla jako tlačenka. A knoflík jsem nezapla ani jeden ze tří. Iv mně schodila na postel. A popleskala po břiše. Zvedla jsem pánev zatáhla břicho Iv si ke mně sedla a vší silou se snažila zapnout klahoty a dva knoflíky byly..
"Hele ten třetí necháe, nebo mi je moc vytáhneš ju"
Kývla jsme hlavou a vstala. Žlutá tunika naštěstí zakryla můj upek. Nevím proč, ale před iv jsem se nestyděla. :).


Blížila se 8 hodina a my vyšli . Celou dobnu jsem ji vyprávěla o Jonatanovi :PDdošli k baráku, ze kterého se ozývala hudba. Zvonili jme jak blázni ale nikdo neslyšel. "Hele kouknem kolem baráku třeba to neslaví jako luzr doma. "Obešli jsme barak.a na zahradě nikdo. Při koukání na barak padla Iv do oko pletivo obehnáno květinami, které vedlo k otevřenému oknu Okmažitějsme zareagovali a lezl. Ocitli jsme se přímo v obejváku kde hrála muzika, v dálce byl y slyšet skleničky a malý hlouček se shromáždil. Asi se tam koukali na kluka jk tancuje na disko hu. Z rozhlížení kolem mně vyrušilo hlasité "Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!" A smích. Ivjaljly smích. Seděla na sedačce s Jonahanem a oba zářili usměvem. Přiblížila jsem se k nim, pozdravila Jonatana, ale on jako by si mně nevšímal.
" No fakt, povez, Daaruum, že naše Iv vypadá jako Kristela"
"Kristela? Máš na mysli tu modelku z našho města?"
" Da da tu.. ně je normálnýý, taklé vtipkouvat."
" Hahaha a něco o sobě povíš? Daaruum mi ani neřekla, že vezme kamarádku"
" Sama jsem ne věděl - ale nápad charašo-ový"
Doělá si Iv ze mně prdel? Možná, že se narodila Jugoslávii, ale v životě tam nebyla. Ani Srbsky neumí a tedka tady rozjíždí ruskej přizvuk? Omluviila jsme se, že jdu na záchod a přitom zdrhla dom
"Jsi doma brzo" řekl Tom, kdž seděla na mé posteli.
Bylo mi jedno co tu dělá, proč a kdo mu dal klíče .. celou věc jsem mu řekla
"Já ti říkal, že to je idiot! Neměla ses do něj zabouchnout"
"Jo tak já za to můžu ? "
"Né, jen si Tě neumí vážit"
"A ty snad jo?"
"Jo já jo" řekl nasraně ajá zjistila, že mu taky tečou slzy,podala jsem mu kapesník. Došlo mu to. 6e to vidím a chci vysvětlení oproč břečí.
"Daaruum..Když jsem tě uviděl prvně.. zasáhla jsi mě jako blesk. Chtěl jsem okamžitě víc.. a vydrželo mi to dodnes. . Já .. díky tobě věřím lásku na první pohled.. Nechtěl jsem abys věděla, že existuje někdo, kdo tě miluje.. kdo na tebe myslí i když už v srdci nemáš místo. ..Měl jsem tenkrát smůlu, stává se.Jsi skvělá holka.. jsem rád že jsi....jsi perfektní. Myslíš, že to je přehnáný? Ty jsi tak chytrá a sexy a za každé okolnosti svá, nenecháš si foukat do kaše. .. A tak celkově špatně popsatelná slovy. Jsem asi fakt tebou posedlej."


Celou dobu muvil klidně, hlasitě, všemu jsem rozuměla.
Nahnula jsem se a políbila ho. Chvíli byl strnulý ale pochopil oč mi jde a přidal se taky.
Ten olibek byl tak sladký.. ne.. byl vlastně slaný z našich slaz jak jsme se natrápili.. Oba dva ♥