Duben 2012

Jizvy na duši

24. dubna 2012 v 20:22 pocity

Všechno to bylo na dvě věci. Tenkrát jsem to chtěla skončit. Utnout to. Jak to asi vypadalo? Nebo že by prostě nebyl můj den? Aha- už leta letoucí že? Živoj je boj a já na něj nejsem připravená. Kolikrát to přišlo a já se válela s kaluži krve na zemi.

Smutek sedí hluboko. Tak hluboko se stejně nikdy neříznu ;)

Už předem vše vzdávám, neb zkušenosti mi ukazují konečný výsledek.
Nesnášela jsem školu. Né kvůli učení, ale kvůli spolužákům. Mám vlaszní svět s míma pravidlama s míma lidma a vším možným. Odsnít se ze světa přijít duchem zpátky když se to hodí.


Každý doufá v lepší budoucnost. Ale hej ! Z ničeho nic nepřijde. Chce to změnit všechno v hlavě. A pak pokračovat s vývojem osobnosti dál.


Je to už 4 roky pořád když na to vzpomenu chce se mi plakat.Každé ohlednutí se zpět za špatných háže do ran jenom sůl.
Jednou jsem to někomu vyprávěla. Řekl mi ten dotyčný, že až budu velká budu mít jasné cíle a velké sebevědomí. Kdo ví?

Aneb když slzy mění barvy.kdo bojuje, může prohrát. Kdo nebojuje už prohrál dávno.
Vše je jen na tobě ;)

Hair Inspiration- I spy sarah ♥

21. dubna 2012 v 22:10 Inspirace
Tato luxusní slečinka pochází z Velké Britanie. Pravým jménem se jmenuje Sarah H. Nooo nic víc jsem o ní nezjistila. někde se uvádělo že má 18 a kluka.. ale bůh ví jak dlouho byli ty informace staré..:)
Dle mého názoru je to někde až moc natupírované.. neumím si představit, ž ejdu takle pro bůček .. ale tak ČR že xD
A koneckonců jako webová modelka vydělává za to prachy tak co :D
Noo a tedka se jdeme kochat nad fotkama Sarah ! :p
Thinspirace! Hubnutí vazne? Tihle to dokázaly!

14. dubna 2012 v 21:40 Inspirace
Americký chlap jménem David Smith neměl život. Teda měl jen ho jaksi nežil. Neměl přátelé praci a už vůbec ne holku. Vážil 300 kilo a říkavali mu 300 kilový panic. On se položil do rukou trenéra a zhubl 185 kg!


Za rok zhubnou tolik kilo není dobré. Kůe se nestačí regenerovat a přebývá
Možná, že je trošku jště oplacanej, ale podle mně je sexy :)
Ten jeho usměv .. Aááááá!


Tom je genialní (5)

13. dubna 2012 v 14:53
UVEDENÍ DO DĚJE:Daaruumin nevlastní bratr se ji snaží propašovat na párty kamaráda. Kamaráda, který se Daaruum líbí.

"Nebul! Mám plán…" řekl a rozhlédl se v pokoji. Na psacím stole v dřevěném ráměčku stála fotka mně a Ivlajly. Byla už několik let stará. Kolem 5 6 let nám na ni bylo. On ji vzal a usmíval se.
" No tak povídej ." ufkla jsem naštvaně.
Tom se zamračil a dodal "Budeš líbat zem po, které chodím! Jsem totiž genius"
Ani tak mně nepřesvědčil. "No mluv ty náš genie."
Jasně ukázal fotku a a zaklepal prstem o sklo na Ivlajly obličej.
"Budeš spát u ní."
"Co? O.o"
" Domluvíš se s ní. Ona ti dá alibi na spaní. A tajně vklouzneš na party."
Vzkutku racionální nápad. Vzala jsem mobil a klepajíce jsem napsala sms Ivy že mi musí pomoct, že jestli to udělá dám ji do smrti smrtoucí pokoj! :D
Ani po 10 minutách co jsem hypnotizovala mobil mi neodepsala. Tom se jenom na mně koukal.
"Nechápu co na něm vidíš."
" Je moc krásnej. Povíš mi něco o něm prosím?"
" Na co?!"
"Na co? Asi abych z něho vymámila ,jak to bude s tím teroristickým útokem na jižní Evropu. Pak to ohlásím na FBI a získám tak ak půl milionu… :D - Prostě mi něco řekni."
" Je mu 17. Jmenuje se Jonatan. Jeho rodiče jsou dost prachatí. Hraje hokey. Víc taky nevím. Ale říá se že je buzna."
Vytřeštila jsem zrak .:(
"Dělam si prdel" řekl po chvíli Tom.
Situace byla napjatá a jenom zpráva od Iv nás zachránila.

Mám k ní přijít domů.
Taková štreka mně čekala. Ale co člověk pro kluky neudělá. Celou cestu jsem bežela, až mně začlo píchat v boku.na chvílí jsem se zastavila pak přidala na plyn. Zazvonila jsem u mohutných dveří a prohlížela si záhon květinkolem domu. Ivy zprudka otevřela a vychrlila několik vět, ale nebylo ji rozumět.
Pozvala mně dál a sedli jsme si na postel. Prvně jsme spolu povídali o všem možném.Až k začátku večera jsem ji celou situaci nastínila a čekala na její reakci.
Ivlajla si stoupla a opřela se o topení..
"Mám jedno podmínku- chci taky!" zachechtala se .
Moje nadšení, že to vyjde mně uchvátilo a zapla jsem rádio na plný pecky. A začli jsme blaživě tancovat po baráku. Ona mě chytla do náruče a celou dobu jsme sebou hazeli o postel následně i o zem ^^

Táák dětska.. mám naplánováno další 1 až 2 díly! :) A tím bude má povídka Daaruum končit :)

Našla jsem Boha na Zemi (4)

7. dubna 2012 v 6:00

UVEDENÍ DO DĚJĚ: Daaruum žije sama s maminkou. A ona si našla přítele . Vladimíra. Jeho syn Tom a Alice se k Daaruum mají stěhovat. Ale prvně se musí spolu poznat. Na večeři! Ovšem Daaruum Toma zná. Jsou to (ne)přátelé- Tom Daaruum nemuže vystát. Bude na tom stejně i s Jonatanem?

A nic. Ticho. Odložila jsem telefon a co jsem uviděla mně šokovalo! Byl normálně zamknutý. Žádný hovor. Nic. "Ty šmejdle jeden debilní! Ulhanej kriple. Aby si zjebal na zaruční lhůtutvýho posranýho telefonu!" Tom se na mně v klidu díval. Vedle stála mamka s pizzou a otevřenou pusu. Vladimír seděl u Alice a držel ji uši. "Tady je jídlo" jenom řekla a sedla si. Každému dala dva krajíce. Všichni jsme mlčeli a jedli.No a co. Jirka je citlivý téma. Nelíbí se mi. Nemiluju ho. Jen si nemužu pomoct. Mám na něj slabost. Můj pohled klesl na Tomáše. Hemžil se, drobky mu padali do klína a po bradě tekla kečupová omáčka. Chvílema jsem važně měla pocit, že vedle mě sedí prase^^ a to doslova .
"Ty svoje nebudeš?"
Kývla jsem , že ne. Snědl i mou porci. Zbytek večera byl poklidný.Máma na můj vystup nereagovala jen mi připomněla at si připravím věci do nové školy.Nemohla jsem se dočkat rána .Strašně jsem se bála jít na novou školu. Vím, že mně automechanika nebude bavit. A je jisté, že budu jediná holka na škole. Budík zazvonil. Zbytečně. Najezená oblečená do školy připravená jsem už byla. Abych se nenudila šla jsem napřed so školy. Pěkně pomalu.A pěkně do kopce! Nejsem na to zvyklá. Škola se jevila fajn. Je velká kolem lavičky a u laviček kamenné záhony. Na jeden jsem si sedla a dala sluchátka do uší.


Kolem ¾ na 8 se začínali schoráždovat kluci. V dálce jsem zahlídla fijalovou mikinu. To je Tom. Nic jiného kromě fijalové a modré nenosí. Vstala jsem a kráčela k němu a akorát zazvonilo. I přes to jsem se snažila jít za ním. Ale dav kluků mě přemohl. Vzdala jsem to a šla též do mučírny
Ve škole to ušlo. Kluci se mě bud nvšímali nebo jenom okoukavali. Jako kdyby ženský druh existoval jenom za klecí. Ani Tom se ke mně nehlásil. Jak skvělé.
Vyuka každý den končila v 14:15 což mi přišlo fajn. V šatnách jsem se o dost zdržila. Sedla si na lavici a koukala na kluky. Byla jsem fakt ráda, že čekám :D Abych se s dvoumetrovýma klukama kdo se dřív oblíkne? Ne děkuju, ještě by mě pošlapali. Byly by toho schopní.
Někdo mi zaklepal na rameno. Otočila jsem se a stoupla. Litovala jsem toho! Kolena se mi roztřásla. Já před sebou viděla nejkrásnějšího kluka na světě! O-M-G Ted už mužu umřít. Jap už jsem viděla všechny krásy světa :)
"Ty jdi Tomášova segra vid?" zeptal se mně pan božský
Místo odpovědi jsem jen hejbla hlavou.
"A už ti říkal o tý party?"
"Jo jasně říkal"
"A?"
"Co a?"
"No přijdeš? :D"
"Jojo :)" Ne.. nic mi neřekl. a nic nevím FAILED! Si s ním ještě vyřídím.!
Jen tak jsem se převlíkla a vytřelila domů, abych to hned řekla mámě. Kupovidu byly naservírováni uz všeci dom.


"Mááááámíí.. Na tu párty musím! Je to party století" Přeháněla jsem
"Ne Daaruum nemas na to věk!"
"Jasně! Je mi 15 let a nikam nesním fakt super!"

Urazila jsem se a šla do pokoje.Vrhla na postel a začla brečet. Krásný kluk mě osloví a rovnou pozve na párty. To není fair! Asi po 10 minutách přišel Tom
"Kdo ti o tom pověděl?"
"Kdo?! " vyhrkla jsem."Ten blondatej ,modrookej ,udělanej kluk. Vypadá tak na 18 a má krásný usměv. Jeho mužský ruce, víš co né jak ty tyčky u mě ve třídě…Jeho rovný nos čaruje a ta markantní brada skvělě ladí s jeho skejtařskýmu stylu! Nevíš jestli má skate? A holku? . A kdyby ne je to jedno protože s nikam nedostanu"A dala jsem se zse do pláče.
"Nebul! Mám plán…" řekl a rozhlédl se v pokoji

Velké holky nepláčou (Láska ve třech)

6. dubna 2012 v 16:38 Povídky

Konečně 18 let, konečně dospělá. Ohlíží se za svým životem- dětstvím, který doposud žila a rozpláče se. Osud ji věnoval tu nejlepší kamarádku. Mohli se spolu smát, brečet, mluvit na vážná téma a o všechno se dělit. Měli stejné nazory nakluky, věci a nenaviděli stejné holky. Byla pro ni jako sestra. Sestra, která ji tak ranila.

Nosí velký kámen na srdci. Už jen myšlenky na ni vyvolávají bolest. Ona se naučila dívat před sebe a myslet jen na sebe.Její kluk a nejlepší kamarádka? Ono se to provalilo. Je pravda, že se tajně scházejí. Vždyt jim ale tak věřila- ale člověk se muže splést. Ona potřebovala obě svá zlata. Postavila si z nich svět. Den bez nich si nedovedla představit.Od toho dne ji přijde, že si s kamarádkou vyměnily role. Ona si uvědomila, že je druhá u milovaného kluka. ...Teda třetí, nebot o 2 měsíce později se jí ozvala. Chtěla se sejít.Na schůzce ji řekla :" Polož ruce na moje břicho" ..
Něco ji kopalo do dlaní. Chvíli přemýšlela a pak pochopila. Nový život roste v její lepší půlce díky svýmu muži. Tu situaci nechápala. Nechápala, že to zašlo až tak daleko. Takový starosti nikdo na světě nepotřebuje. A nepřála by je ani největšímu protivníkovy.
Dítě bez manželského snatku musí zemřít-přesně tohle nařizovala víra její rodičů
Toto bylo největší dilema. Co si má o těch dvou k sakru myslet?! Brát to na lehkou váhu nebo zradit rodinnou čest? S takovýma nečistýma lidma se nesměla stýkat.


Těhotná kamarádka to věděla a podlehla jejímu přesvědčení. Byla to jediná možnost jak si neničit skvělé kamarádství. Od interrupci na sebe nepromluvili už ani slovo.

Líbily by se vám takovýhle mini povídky? O:)