Vladimír Kluk plný záhad (1)

16. března 2012 v 0:50
UVEDENÍ DO DĚJĚ: Daaruum žije sama s maminkou. A ona si našla přítele . Vladimíra. Jeho syn Tom a Alice se k Daaruum mají stěhovat. Ale prvně se musí spolu poznat. Na večeři! Ovšem Daaruum Toma zná. Jsou to (ne)přátelé- Tom Daaruum nemuže vystát..

Akorát mně z bdění probudila moje nejoblíbenější písnička od Pink. ….Když už moje uši nemohly unést stále zesilující se zvuk, vypla jsem ho. Jsem už několik let zvyklá stávat v 6 hodin ráno s mamkou. Častokrát zaspávala. Na základce nám říkávali, že s tímto přistupem nás brzo vyrazí- NESMYSL. Mamka už u týhle firmy pracuje přes 5 let a furt tam dělá…
V mámině ložnici byl typický obrázek. Ona zachumlaná v posteli, a hadry z práce hozené na konferenčním stolku z Ikei."Mamíí stávej! " křičela jsem na ni a rozhrnula závěs."
Ježiš !Dáruum .. Co tak křičíš? A to světlo . .dej to pryč aáá moje oči." ""Mami! Musíš do práce,jdu nám udělat pití a až přijdu budeš už vzhůru" Pravila jsem neúprosným hlasem .
Ráno jsem vždy byla ta silnější já, nebo jsem aspoň ten pocit vlastnila.
Ledové dlaně mi zakryli oči a polekala jsem a opařila čajem". Aua mami.." "Jéé já nechtěla myško, dobrý? " A už mi levou ruku držela pod studeným proudem vody. " Mami máš 45 , bež už." Mama mlčky koukla na hodiny, pustila mně a běžela se převlíct, něco zamumlala na pozdrav a pak jsem uslyšela bouchnutí dveří.


Pokroutíc hlavou jsem se ozbrojila čajem, sušenkama a telefonem a opatrně se uvelebila ve starodávném křesle u mámi. Můj pohled zaměřil na rání déšť . Vůbec jsem neslyšela odraz kapek, neboť sušenky v mé tlamě způsobovaly silnější zvuky.po dopapání jsem usnula..

Až po několika hodinách jsem se zase probudila. V klidu jsem si vyčistila zuby, a omyla se kokosovým gelem *-* a zapla fejs. Jedna zprávy od Ivlajly, kde stálo že se odpoledne sejdem na náměstí a tam mi v klidu vše vysvětlí.Jak si madam přeje. Ufkla jsem.

Už z dálky vidím, že na náměstí nikdo není. Teda je až na Ivlajlu. Několik dost pěkných holek se nakrcuovalo před klukama z gymplu na vedlejším parkovišti a oni jim to opláceli jízdou po na motorce. Oni hlasitě pišteli, že nééééé, že se bojí. Kluci se tomu řehtali a z motorek šel kouř. Za několik minut se to rozlinulo všude kolem, jako na vysoutpení P!nk. Z šedivého mračna mně táhlaza riku Ivlajla k posezení na sídlišti..
"Tak co se stalo? "Cítila jsem jak se Ivla odtáhla a přivřela oči.
" Tom překecal Šímu, aby přebral Jirkovi holku, on to udělal , vyspal se sní. Koneckonců se nedivím, Jiřina, takový monstrum , tomu bych se štítila dát i ruku." Její škodolibí smích jsem velmi dobře znala. I tu její neslušnost, copak zapoměla že Jirka byl můj první a taky jediný kluk:?
" No a " pokračovala dál "Jirka mu rozdil hubu, teda oboum. A s Tomem u se nebaví a to von na to jestli nebudou kámoši, tak řekne Vladovi, aby si na tebe dal pozor. A je furt dusno, asi se jim moc neozývej teda Tomovi ne"
"Kdo je Vláda?"
"Ty to nevis? "Skoro Ivlajle zaskocilo.
"Ne nakej novej objev? a odkat mně zná ? Z FB nebo z real life? 8) "
"No nazdardyt ho zná tvá máma!.."
Už jsem se o tom nechtěla bavit.Cítila jsem se trapně a nechapala co je s Vladou. Jen probirali co bylo na škole a doma.

Když musela Iv domů šla jsem rozhodnutě za mamou.Měla jsem štěstí, neboť stali na rampě a kouřily. Dobrý den s úsměvem jsem pozdravila druhou prodavačku. Ta jako povelem šla zpátky na platz. "Mami.. Kdo je Vladimír?" Máma dokouřila cigaretu odhodila jia vyčítavě se na mě podívala." Jak to víš?" - "Tom ho zná" ….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christeena | Web | 18. března 2012 v 7:58 | Reagovat

Máš dobrý jména :D Hezky napsaný :)

2 Bebe Sušenka | Web | 19. března 2012 v 18:36 | Reagovat

děkuju moc, ani nevíš jak jsi mě potěšila :) já bych klidně spřátelila (dělám výjimky) a tvůj blog se mi strašně líbí, takže bych klidně spřátelila, jestli chceš :)Mohla bych si tě kdyžtak napsat jako lauraadiefuchs? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama