Koruna krásy- Vlasy :]

26. února 2012 v 9:31 |  Inspirace
To, že vlasům škodí barvení, žehlení, kulmování . A že je dobré použít kondicionér vynechám. Tedka se zaměřím na něco, v čem jsem sama dlouho tápala. :)

Färben, glätten, Locken machen- das alles schädicht die Haare- DAS IST JA KLAAA. Aber nun sehen wir's mal von der zweiten Seite..

Mateří kašička?

Honigzeug?

Je prospěšná pro vlasy.. asi tak ;)

Honig ist definit empfehlenswert für die Haare!

Amoniak..?

.. je nutností. Není-li v barvě, není to barva ale tonovací barva ( po 28 umytí se začne smývat) Amoniak se usazuje ve vlasových "odchylkách" a jen tak se nevymeje, vlastně někdy vůbec nebo malinko.
A pokud si chceš obarvit hlavu celou, namatlej na sebe mastnej krém a půjde barva z kůže lepé smýt :)

Ohne Amoniak ist die Farbe keine Farbe, sondern eine Tönun ( 28 x Haare waschen und

Peroxid..?

Je chemikálie zesvětlující pačesy. Taky nutností.. narušuje a vysušuje strukturu vlasu(ničí odchylky vlasů do hloubky) a tudíž dá neutrální ( blond/bílej) odstín, ve kterým není ani kousek barviva ( samozřejmě toho našeho od přírody xD) a pak často jiné barvy nechytají.
U barvení na blond se zpravidla postupoje po částech - každý 4-6 týdnů daší prameny na blond. Je totiž menší riziko že se vlasy spálí, nebo zoranžoví

.. ist eine Chemikalie, die das Haar in die Tiefe zerstört und ihm ein blond/weißen Farbton verleit. Manchmal ist es so strakt, dass da keine andere farbe mehr rein kann. Beim bleachen teilt man das Haar ind Partien und jede 4-6 Wochen wird die nexte partie gefärt. Esist ein MUSS, sonst verbrennen die Haare am Haaransatz.

Silikony v šamponech

Silikonen im Schampoo

Že oč jde? : Silikony vytváří na vlasech nepropustnou vrstvu. Pod vrstvu se nedostane výživa a vlas odumírá. Ovšem vrstva je tak silná, že přes ní nic neuvidíme a ni neucítíme hmatem.

Was machen eigentlich die Silikone?: Silikone lassen an dem Haare eine mikroskopischgroße Lage, unter die keine Ernährung für die Haare kommt. Man bemerkt aber nichts und die Haare sterben dran ;)

Silikony v šam. Poznáme že ve složení konči na koncovky na CONE CONOL SILOXANE na rozdíl od hydrolezed ( něco) jsou nevymyvatelné.

Silikone erkennt leichter als man denkt. Man muss auf die Packung schauen *grins* und auf die Inhaltsstoffe gucken *noch mehr girns ^^ * Jeder Chemikalie die auf CONE CONOL SILOXANE | HYDROLEZED *etwas* endet ist ein Silikon ;)

Proč vlasy nerostou ?

Warum wachsen meine Haare nicht?

Ale rostou , jen než lze zaregistrovat rozdíl ulomí se.
So'n Quatsch! Die haae hören nicht auf zu wachsen.^^ Sie brechen nur sehr schnell ab

Jak často se stříhat?

Wie oft soll ich die Spitzen schneiden??

JDoporučuje se 4-6 týdnů..dle mého nazoru blbost., Já si vlasy stříhám sama každý dva měsíce. A jak poznám kdy zastříhnout? Vemu pramen a podržím ho do světla. Konce jsou blondaté no a ty ušmiknu :)

Man sagen jede 4 -6 Wochen. ich finde es halb dso wild wenn man's in 2 Monaten macht. Ausnahme? Jaa.. wenn die Spitzen Spliss haben, oder heller, als der rest meine Haare sind.

Jaké vlasy vlastně mám já ..?

Welche Haare hab' ich?

Jsou dlouhé k prsoum. Jsou tmavě hnědé skoro černé a rovné jako hřebíky. A barvené.. několik pramínků vybledlé červené, blonďatý prameny, ale i špatně obarvený blond, ze které vznikla hnědá a kousky černé z minulého léta. Jsou pevné, tedy aspon to tvrdí kadeřnice :D

Sie sind Mittellang .. bis zur Brust gehen sie :P fast schwart und sehr glatt .. ich kriege nie Locken hin ://.. Ich habe auch Strähnen .. blond,, braun. rot.. :P Mein Friseur sagt sie seien dick *__*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christeena | Web | 28. února 2012 v 21:36 | Reagovat

Krásnej článek ;) Já mám vlasy několikrát obarvené, a teď tam mám asi 6 červenejch tonovací šamponu, tak kdo ví, jestli se to vymyje :D Teda, ty silikony na tom jsou tak moc špatně, Já totiž mmám doma takové tekuté silikony, ale moc mi pomáhají, každý je jen chválí, tak co já vím... :)

2 Christeena | Web | 29. února 2012 v 16:51 | Reagovat

Středně hnědá :)

3 Nikol Hlávková | Web | 1. března 2012 v 12:48 | Reagovat

skvělý tipy! už bych se měla nechat ostříhat :D ale musim počkat až přijedu a budu mit penizky :)
PS: nechceš spřátelit? pokud ano ozvi se mi na blog :) ♥ kujůůů

4 Odula | Web | 23. května 2012 v 16:44 | Reagovat

4.5 týdnů je vážně blbost, když za 4-5 týdnů vlasy vyrostou cca o 1 cm:)

5 Baruš | E-mail | Web | 24. května 2012 v 18:38 | Reagovat

Proč vlasy nerostou ?
Ale rostou , jen než lze zaregistrovat rozdíl ulomí se.

To jsem nevěděla 8-O  O_O

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama