Hroznej víkend ať si pomůže kurwa sama -.-

23. října 2011 v 14:50
Uff takže M. u mě spala a napswala klukovi, co má v přátelích že ho nezná ( KEcááááá;)) a co ? .. jeli jsme za ním do vedlejší vesnice. Jako stylař to jo, ale povaha?.. Furt se vychloubal já tohle já tamleto o ničem jiném prostě se nebavil. OMG on je debil chtělajsem domů.

….Já nejsem konečně ta druhá

A pak jeho kámoše. Jak se mi líbí .. och och
Jenže večer se to změnilo. Oni dva se začli k sobě mít a jeho to snad nabudlo on si všímal ji .. každou chvíli mi tekly slzy

.. Protože jsem prostě jen existovala

Nic víc nic míň. Jsme tam .. konec. Apak jsme šli 8 km sami domů. Ono 9 večer kolem lesy furt to samí auto kolem nás jezdilo a my nebyly doma. Fakt ě chvílemi popadal pocit zoufalství….
A na fb si psala s tím jak se mi líbí i s tím "Svým" .. no a ? ten můj se do zakoukal a ona má oba.. takle to bylo dycky.. dycky má ona dva jen po mně neštěkne ani pes.. seru na ni .. ať si to vyřeší sama. Ode dneška jí neříkám nic. NAPROSTo nic.. poslala jsem ji teďka domů a jsem ráda ;D Fuck off bitch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linn-Tornado-Melancholic | Web | 6. listopadu 2011 v 10:59 | Reagovat

Díky za pochvalu, nečekala jsem, že mi na blog vůbec někdo zabloudí :D btw takhle nějak to mám taky, vždycky je středem pozornosti jedna holka a já jsem nějaká ubohá existence, něco, s čím ani nemá cenu se bavit, "vždyť ono je to spokojené, že to vůbec může být ve stínu nás cool" (v mém případě to není spokojené, neexistovat by mi vyhovovalo mnohem víc!) každopádně s tebou soucítím.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama